O nás

NÁŠ PŘÍBĚH

Our Love Challenges je nápad inspirovaný vlastními zkušenostmi. Jmenuji se Vítek, je mi 21 let a často se mi stávalo, že jsem nemohl vymyslet žádnou originální aktivitu, kterou podniknout se svou přítelkyní. Nechtěl jsem, aby to vždy končilo u kina nebo restaurace a hecl jsem se, že vymyslím více než stovku unikátních nápadů do zásoby.

Zároveň jsme s přítelkyní chtěli naše společné zážitky uchovávat, abychom na ně mohli v budoucnu vzpomínat. Tím se mi v hlavě zrodil nápad vytvořit zajímavou knihu – kombinaci deníku a alba, ve které člověk navíc na každé straně nalezne podněty k různorodým aktivitám a výzvám. Nápadů jsem nakonec za pomoci rodiny a přítelkyně vymyslel přes 180, spojil se s grafičkou, která je v úhledné podobě přenesla na papír a těsně před Vánoci 2016 spatřila kniha světlo světa.

Kniha ihned vyvolala značnou vlnu zájmu, objednávky rychle přibývaly a já se proto spojil se svým kamarádem Davidem z vysoké školy, aby mi se vším pomohl. Od té doby knihu neustále vylepšujeme a po celé České republice již plní výzvy více než 7000 zamilovaných párů. Vyhráli jsme středočeské kolo startupové soutěže T-mobile rozjezdy, úspěšně na Kickstarteru vybrali prostředky k expanzi do zahraničí a již brzy se můžete těšit na nový titul, který nebude určen pro zamilované, ale pro…no, však uvidíte sami 🙂

Nechte se inspirovat a sledujte aktuality na našem Facebooku.

Váš tým Our Love Challenges 💖